Jiangsu Prettech stroje & Technology Co., Ltd

Výrobky

Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Co je dobré pro zařízení na výrobu vína?

Co je dobré pro zařízení pro výrobu vína?

Likér zařízení, například dřeva a zděné je staré tradiční vína zařízení na výrobu, protože únik, objemné, těžké přenést, nízká míra alkoholu bylo odstraněno. A cín víno dělat zařízení a z důvodu drahých, těžko populární. Takže teď na trh oblíbené víno dělat zařízení většinou hliníkové a nerezové zařízení.

Pak prostor je lepší hliník nebo nerez lepší? Odpověď je, že každý má své výhody, ne nejlepší, pouze nejvhodnější, podle vaší situace.

Hliníkové víno dělat zařízení stále zabírá většinu podílu na trhu, hliníkové hustota je malý, takže hliníkové vybavení dělat víno je obvykle velmi lehký, snadno se přenáší. Tepelná vodivost hliníku je dobrá, takže tepelná účinnost hliníku víno dělat zařízení je vysoká, šetřit palivo, a víno je rychlá, vysoká míra vína. Hliník, nízké náklady, tak cena hliníku k relativně levné, snadno rozpoznat spotřebitelé zařízení dělat víno. Ale hliník zůstane v svařování když patrnější korálek, tak hliníkové vybavení dělat víno obecně vypadá poněkud drsné a proto vysoce lesklý hliník, takže celková krása hliníku víno dělat zařízení výrazně snížila.

Průmysl je v oběhu přísloví: hliníkové, které jsou škodlivé pro lidské tělo, tak hliníkové vybavení dělat víno je také škodlivé pro tělo. Ve skutečnosti tento argument nemůže neobstojí.

Za prvé, nejsou škodlivé pro lidské tělo je hliníkové, ale ionty hliníku a pouze v kyselém prostředí, hliník může být přeměněn na ionty hliníku, Destilační proces celé likér lze říci, že se v neutrálním prostředí.

Druhé, hliník při normální pokojové teplotě, snadno oxidaci vzduchem v jeho povrchu tvoří husté oxidem hlinitým film, protože povaha oxid hlinitý je extrémně stabilní, aby se zabránilo zvenčí a hliník další chemické reakce.

Kromě toho oxidem hlinitým nebo "slavné" žáruvzdorný materiál, vydrží tisíce stupňů vysoké teploty a alkohol Destilační proces kvůli přítomnosti vody lze pouze do 100 stupňů. Hliníkové zařízení je škodlivé pro tělo neudržitelné.

Dalším významným hráčem na trhu zařízení pro výrobu vína je z nerezové oceli vína výrobu zařízení. Víno dělat zařízení z nerezu, vysoký lesk, tvrdé opotřebení, leštěné téměř žádné svaru, krásné a krásné, tak oblíbenou spotřebitelé.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: A-DNA 16, R&D HUB 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Čína
Telefon: +86-519-8525 5001
Faxu: +86-519-8525 5068
E-mail:admin@prettech.cn
Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Odkaz na projekt | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka