Jiangsu Prettech stroje & Technology Co., Ltd

Výrobky

Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Kontrola teploty zařízení pro výrobu vína v malém měřítku

Kontrola teploty malého měřicího zařízení vína, spolu se spotřebitelem na žádost o kvalitu alkoholu stále víc a víc, vinařství a Náměstí vína také neustále rozšiřuje vlastní technologii vaření, přizpůsobuje trh konkurenci. Má kvalitní zařízení na výrobu alkoholu, ale také musí mít dobrou technologii vaření. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují proces výroby vína, jako je sterilizace, teplota, těsnění, doba napařování atd.

Regulace teploty je velmi důležitá pro výrobu vysoce kvalitních likérů. Jeho účinek začíná dozráváním suroviny a pokračuje do láhve fermentace, stárnutí a likéru. Pokud proces vaření alkoholu nemůže udržet kvalitu vína pro ochranu teploty, zařízení pro výrobu vína nebude vařit víno nejvyšší kvality. Dokonce i nejlepší druhy kvalitních surovin jsou zbytečné, odborná analýza konkrétních důvodů je následující:

(A) Vysoká teplota podpoří oxidaci, což způsobí mikrobiální zkažení a nestabilitu

Fermentace mikroorganismů na teplotu je poměrně citlivá, obecná teplota je příliš vysoká, dovolí jim postupně ztrácet původní sílu, Zařízení na výrobu vína způsobuje zkaženost a nestabilitu, takže v procesu fermentace musí řídit teplotní rozsah, pokud je teplota příliš Vysoká potřeba ochladit.

Ii) Zabraňte fermentaci a skladování v teplejších podmínkách

Je důležité vyhnout se fermentaci a skladování v teplejším prostředí, protože kvašení a skladování za tepla odpaří očekávané aroma a koření kromě alkoholu.

(Iii) Způsob fermentace kvasinek s pasivací při vysoké teplotě, zbytkovým cukrem a fermentací

V procesu pivovarnictví budou také používány při zpracování za studena, jako je stabilita alkoholu při zpracování čerstvých surovin a chlazení fermentačního nádrže, Zařízení pro výrobu vína, tato technologie byla používána většinou vinařství, hlavní tepelná zátěž v Likér továrna je teplota suroviny a chlazení čerstvého surového džusu, což je velmi důležité pro separační úpravu, regulace teploty všech předpokladů podmínek procesu vaření, bez zvládnutí správné techniky regulace teploty, nemůže vařit Osvěžujícího roztoku.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: A-DNA 16, R&D HUB 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Čína
Telefon: +86-519-8525 5001
Faxu: +86-519-8525 5068
E-mail:admin@prettech.cn
Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Odkaz na projekt | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka