Jiangsu Prettech stroje & Technology Co., Ltd

Výrobky

Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Zařízení pro výrobu vína z nerezové oceli je dobré?

Zařízení pro výrobu vína z nerezové oceli je dobré?

Teď stále více a více lidí rád pít víno na trhu je také velmi jednoduchá věc, ale přesto hodně lidí zvolí své vlastní víno doma, proč? Jistě není to jejich vlastní vařené víno, než běžné výrobci dobré, ale v chaotické společnosti nyní hobby, lhostejné, věří, že je také dobrá vzpomínka, ale celá tato představa je, že musíme mít víno Metoda a vybavení v procesu výroby víno.

Tak co bychom měli vybrat, jaký druh vybavení je nejlepší v 21. století?

Po vývoji tradičního zařízení na výrobu vína již mnoho let se v zařízeních na výrobu vína značně rozvinula použití materiálů a od kontejnmentů z cementu a kontejnerů až po hrnce až po hliníkové nádoby se od sedmdesátých let změnila a nerezové kontejnery koncem osmdesátých let. K bezpečnému zásobníku z tenkostěnné nerezové oceli. Zejména v zařízeních na výrobu likérů bylo zařízení na výrobu vína široce používáno v tenkostěnných nádobách z nerezové oceli.

Jako velký počet tenkostěnných obalů z nerezové oceli s použitím vysoce kvalitního nerezového plechu válcovaného za studena, který v konstrukčním provedení posílí a optimalizuje, může výrazně ušetřit nádrž z nerezové oceli z kontejneru, což ušetří výrobní náklady na 100 m3 vína na víno , například zařízení na výrobu vína Náklady na tenkostěnné nádoby představují pouze 2/3 tradičních nerezových nádob. Výrobní proces používá kotouč do kulatého výrobního procesu, který minimalizuje svar. Každá trubka má pouze jeden vertikální svar. Proces svařování argonem se používá k optimalizaci procesu. , Snižování výrobního cyklu, který také snižuje lidské náklady, aby se zajistila kvalita výrobního procesu kontejnerů a výrobního cyklu, a proto pro rozsah expanze lihovin podnikům poskytnout způsob, jak optimalizovat úspory.

Tenké nádoby z nerezavějící oceli jsou široce zavedeny do koncepce koncepce hygieny potravin a koncepce návrhu, výrobního procesu, takže výroba nádoby z nerezové oceli krásný vzhled, méně svarů a čisté a uklizené, všechny rozhraní elegantní přechod, snadné čištění, setkat se s liquor podnikání potřebuje čistou výrobu, ale také v souladu se světem potravinářských výrobků výrobních procesů standardy zařízení pro čínský likér do světa poskytovat ochranu technologie a vybavení.

Při navrhování a výrobě, aby se zdůraznila bezpečnost a spolehlivost kontejneru, zavedení ocelových svařovaných konstrukčních kontejnerů pro navrhování pevných konstrukčních materiálů a metod, výrobu klíčových svarů a rozhraní pro detekci povrchu nebo detekci paprsků v šachtovém a protipožárním dýchacím ventilu A další příslušenství na velkém množství petrochemických kontejnerů vyzrálých technologií tak může plně splňovat nebezpečné chemické obaly, výroba vína vyrábějící vybavení kontejnerů potřeby.

Na rozdíl od hrnců je cena tenkostěnných obalů z nerezové oceli levnější, navíc k základnímu neobsahuje plazma K, Cu, což vede k akumulaci nových vín stárnoucích tyto nedostatky, výhodou je, že její kapacita může být stejně velká jak tisíce tun, Ton, nezpůsobí ztrátu vín, bezpečné a spolehlivé, vnitřní otevřené skladování může být na velkou modulaci se stejným jakostním vínem, zařízení pro výrobu vína zajistí kvalitu stejné dávky vína má skvělý výhoda. Ve srovnání s hliníkovými plechovkami mají tenkostěnné nádoby z nerezové oceli výhody velkého objemu, v kvalitě, cenově výhodném.

Z ceny za tunu jednotky vína jsou náklady na používání hliníkových plechovek více než několikanásobně vyšší než u tenkostěnných nádob z nerezové oceli. Ve srovnání s tradičními nádobami z nerezavějící oceli jsou z tenkostěnných obalů z nerezové oceli kromě nákladů asi 1/3, ale také z tenkostěnných obalů z nerezové oceli zaměřeny na konstrukci a výrobu potravinářského typu, přičemž stejná bezpečnost , ve výrobním procesu, zařízení pro výrobu vína může účinně řešit problémy čištění, k výrobě úložiště management přinesl velké zlepšení, snížit výrobní náklady, zajistit kvalitu vína, ale také snížit náklady na čištění, šetří náklady na správu.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: A-DNA 16, R&D HUB 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Čína
Telefon: +86-519-8525 5001
Faxu: +86-519-8525 5068
E-mail:admin@prettech.cn
Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Odkaz na projekt | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka