Jiangsu Prettech stroje & Technology Co., Ltd

Výrobky

Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Pivovarnické zařízení pracovní princip a hlavní účel

Pivo zařízení, jak již název napovídá, slouží k vařit pivo zařízení. Existují dvě hlavní pivovarské zařízení - pivovarnické zařízení piva pokojové teploty a nízkou teplotou piva zařízení pro piva. Hlavním rozdílem je, že jeden je v prostředí s nízkou teplotou, jeden je při pokojové teplotě.

1, nízké teploty pivovarské zařízení všechny vyrobené z nerezové oceli nebo luxusní dřevěné desky dokončovací. Interní použití zrcadlového leštění, externí použití nerezové oceli leštění světlé nebo rýsovacím prkně.

2, celkové zařízení a potrubí rozložení pěkný, jednoduchý a elegantní vzhled. Zařízení mezi potrubí pomocí sanitární připojení, demontáž, montáž, mobilní, snadná a flexibilní. Chcete-li zajistit, že zařízení, snadné ovládání, bezpečné.

3, úroveň hlavní zařízení, nastavitelná, stabilní výkon, zároveň s automatický čistící systém zvuku, čištění pohodlí, důkladné, žádné zbytky, zajistit kvalitu piva.

4, hlavní zařízení, svařování přesnost na hygienických norem, s mladiny, pivo, čisticí látky, potrubí, tvarovky, ventily používají nerezové materiály k zajištění zdraví a zdravotní nezávadnost produktů.

5, aby vyhovovaly potřebám různých obchodních prostor, existují Nissan 100 L, 200 L, 300 L, 500 L, 1000 L. různé druhy zařízení pro piva, různých zařízení má rozlohu asi 7 na 100 metrů čtverečních.

pracovní princip

Pivo zařízení vyrábějící pivo surovin především ječmen, voda, chmel a kvasnice.

Pivo zařízení základní principy: slad a rýže byly rozdrceny drtič zcukernatění manipulace pro stupeň drcení, a pak byly gelatinized drcený slad a škrobu do teplé vody a pak upravte teplotu. Škrobu do hrnce zcukernatění, teplota při teplotě 45-52 ° c vhodné pro rozklad bílkovin. A drcený slad do gelatinization hrnce pro zkapalnění, udržet na 62-70 stupňů je vhodný pro zcukernatění, výroba pšeničná kaše. A pak vyplavování metoda nebo metoda vaření činí nárůst teploty pšeničná kaše. A pak filtrovány z mladiny, vařené do varné konvice a přidat směrování do určité koncentrace, do cyklonu sedimentační nádrže oddělení horké koagulace, objasnit sladiny do chladiče vychladnout na 5 ~ 8 ℃. kvašení: po vychlazení mladiny, přidejte kvasnice do fermentoru nebo fermentoru spodní válcové kužel pro kvašení, cool s cívkou nebo bundu a kontrolovat teplotu.

Proces kvašení piva je pivovarských kvasnic za určitých podmínek použití mladiny v zkvasitelných látek a normální život aktivit, metabolický produkt je požadovaný produkt - pivo. Vzhledem k různým typům kvasnic, kvašení podmínky a požadavky na výrobky, jinou chuť, způsob kvašení není totéž. Podle různých typů kvasnic kvašení se dělí na pivo pivo a následující kvašení piva.

Hlavní účel

Podle různých výrobních procesů a metod se dělí na pokojové teploty vaření piva a nízkoteplotní vaření piva metodou.

Nízkoteplotní vaření piva proces je: drcení surovin, gelatinization, Zkapalnění, filtraci sladiny, vaření, chlazení, okysličení, do nádrže kvašení; a pokojové teploty vaření piva metoda je už kysané mladiny přímo do malé pivo zařízení pro výrobu piva a náplň.

Nízkou teplotou piva zařízení pro piva: kombinace zcukernatění systému, systému chlazení mladiny, kvašení nádrží, surový materiál drtící systém, deskový výměník tepla (300 litrů pod potřebu výměníku tepla), chladicí systémy, elektrické topení, čisticí systémy, systém ventilů.

Teplota v místnosti pivovarnické zařízení mnohem pohodlnější, s nápojem s pivovarnictví a vařili pivo pohodlí, čerstvé, dobré chuti piva. Pivovarské zařízení nízkoteplotní vaření piva zpravidla z velkých vinařství, toto pivo dlouhou trvanlivost, s pšenice jako suroviny, nízké náklady. Ale po Dálková přeprava, chuť nemusí být dobrý v pokojové teplotě pivovarnické zařízení vaří pivo dobré.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: A-DNA 16, R&D HUB 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Čína
Telefon: +86-519-8525 5001
Faxu: +86-519-8525 5068
E-mail:admin@prettech.cn
Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Odkaz na projekt | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka