Jiangsu Prettech stroje & Technology Co., Ltd

Výrobky

Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Zařízení na pivovarské pivo je rozděleno do dvou druhů

Pivo, jak naznačuje název, se používá k vaření piva. K dispozici jsou dvě hlavní varná zařízení - zařízení na pivo s varnou místností a varné pivo pro nízkoteplotní pivo. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že jeden je v prostředí s nízkou teplotou, jeden je při pokojové teplotě.

1, nízkoteplotní varné zařízení všechno vyrobené z nerezové oceli nebo luxusní dřevěné desky. Vnitřní použití leštění zrcadlem, vnější použití leštění nerezové oceli jasné nebo kreslicí desky.

2, celkové uspořádání zařízení a potrubí pěkný, jednoduchý a elegantní vzhled. Zařízení mezi potrubí pomocí sanitárních přípojek, demontáž, montáž, pohyblivý a flexibilní. Aby bylo zajištěno snadné ovládání zařízení, je to bezpečné.

3, nastavitelná úroveň hlavního vybavení, stabilní výkon, současně se zvukovým automatickým čisticím systémem, pohodlné čištění, důkladné, bez zbytků, aby byla zajištěna kvalita vaření.

4, přesnost sváření hlavních zařízení ke zdravotním standardům, všechny s mladinou, pivo, čisticí prostředky, potrubí, armatury, ventily používají materiály z nerezové oceli k zajištění zdraví a zdraví výrobků.

5, aby vyhovovaly potřebám různých obchodních prostor, jsou Nissan 100L, 200L, 300L, 500L, 1000L. Různé druhy vaření zařízení, různé zařízení pokrývá plochu asi 7 až 100 metrů čtverečních.

Hlavně systém drcení surovin, kombinovaný sacharifikační systém, systém chlazení mladiny, fermentační systém, CIP čisticí systém, deskový výměník tepla, chladicí systém, izolační systém, rozvod elektřiny, systémy úpravy vody, potrubí, ventilový systém Kompozice, voda zpracovatelská jednotka, varné zařízení, fermentační a skladovací nádoba a další prostředky pro vaření piva jsou uspořádány v plováku. Ve srovnání s obecným zařízením pro vaření má malá zařízení, včetně hlavních součástí topných zařízení, chladicího zařízení a filtračního zařízení, potřebu izolace, ruční provoz, pivovar, vyžadovat určité odborné dovednosti.

Role topné nádrže se používá hlavně k vaření vody a vařené mladiny, topná nádoba nad přístrojem je teploměr; sacharifikační nádrž pro sacharifikaci piva pro pšenici, takže cukr cukru rozkladem sacharifikace, sacharifikační nádrž směřuje nahoru a dolů dvě vrstvy, horní vrstva se používá hlavně pro sacharifikaci a rozklad, další vrstva se používá hlavně pro filtraci a potápění, sladina a zbytky pšenice, aby se oddělily, z pšeničných zbytků (tj. z legendárních zrna destilátoru); led role nádrže je přes to Používá se dát pivo k vychladnutí, nádrž na led má velkou chladicí jednotku, s klimatizací a chlazení důvod; fermentační nádrž na fermentaci z piva, doba kvašení piva je delší, až 12 dní nebo více, takže chuť bude velmi dobrá; automatický elektronický výfukový ventil je hlavně v procesu fermentace, aby byla zajištěna bezpečnost, když je tlak příliš vysoký automaticky odsáván; manometr a elektronický výfukový ventil spojený společně po ukončení tlaku, elektronický ventil se automaticky otevře; Srážení kvasinek a zbytků vína, několik ventilů pro vypouštění kvasinek a rosacea; roli solenoidového ventilu v nádrži na ledovou vodu do chlazení piva, když je teplota vyšší než nastavená teplota, solenoidový ventil se automaticky otevře, automatické chlazení; Přidejte plechovky, kvasinky do fermentační nádrže tak, aby kvašení piva; distribuční krabice, která hustá linie, ale velmi jasná a organizovaná; deskový výměník tepla, slouží k ohřevu vařené mladiny; měřič cukru Přístroj slouží k měření rychlosti a jasnosti filtrace sladiny; pulverizer se používá k rozdrcení pšenice.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: A-DNA 16, R&D HUB 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Čína
Telefon: +86-519-8525 5001
Faxu: +86-519-8525 5068
E-mail:admin@prettech.cn
Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Odkaz na projekt | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka