Jiangsu Prettech stroje & Technology Co., Ltd

Výrobky

Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Beer Brewing výbava a jak ji používat

Slad bruska

Drtící zařízení: slad mlýnek, produkt používá lineární vedení s vysokou přesností, produkt běží vyšší přesnosti; produkt přijímá nový typ složené zařízení s samomazné funkci (získala národní patent) přenos, přenos je stabilnější, hluk je nižší, odolnost proti nárazu je silnější, odolnost proti oděru je vyšší; Nový typ brusný váleček (získané národní patent) pomocí vysoce kvalitní ocelové hřídele hlavu a nový válec materiál, všechny do dynamické rovnováhy, zpracování materiálu rozlišovací schopnost je jednotnější, je vyšší účinnost, životnost část je delší, broušení roll povolení úprav struktury je jednoduchý a práce úsporné, přesnost je vyšší; Čistota materiálu je snazší zajistit; materiál kanálu návrhu do regulačního mechanismu, materiál je dávkován rovnoměrněji.

I. hlavní struktury a výkonové charakteristiky

1, tento produkt především ve stojanu, přenosové soustavy, drtící komory, brusný váleček, přizpůsobovací mechanismus, mechanismus řízení toku, horní násypkou, Hopper a dalších částí.

2, syrové po odstranění nečistot a vody do násypky, spoléhat se na syrové váze a stroj mírně vibrace do dvou válců mezi vytlačovací váleček, broušení, broušení pod ní propuštěn.

3, má malé rozměry, Velká produkce, spolehlivý výkon, úspora energie, odolné a snadné údržby a tak dále.

4. jednoduchá obsluha a pohodlná údržba.

II. Rozsah použití

Tento produkt je všeobecně vhodný pro farmaceutické, pivo, glutamátu a dalších výrobců hlavních zařízení podporující použití. Vhodné také pro venkovských i městských plnicí podniky.

Zcukernatění hrnec, hrnec gelatinization

1, použití vysoce účinné technologie přenosu tepla Maitreja deska bunda použil princip turbulence parní věda, pro dosažení maximálního tepla, energeticky úsporný efekt, na ve stejnou dobu take plně automatický technologie řízení teploty, zajistit zcukernatění, fáze gelatinization procesu topení rychlost a přesnost času izolace.

2, využívání mezinárodních pokročilé odpružení rychlost kontroly systému, využívání frekvenční konverze, automatické míchání metoda zajistit, gelatinization, procesem zcukernatění směsi mash, mohou maximalizovat gelatinization, zcukernatění zpracování různých enzymů v nejlepší biologickou aktivitu a konverze, katalytický účinek, aby zdroj nejlepší kvality piva a nejvyšší výnos.

Filtr aplikace Groove

1, používání pokročilých vědeckých nůž ve tvaru speciální konstrukční systém a hydraulické automatické zdvihací technologie, aby zajistily, že padák jednotná, hladká drážka, ale také efektivitu filtrační rychlost a výroby, udržovat dobrou transparentnost a šťávy výnosu.

2, využívání mezinárodní pokročilé odpružení, míchací zařízení, s frekvenční konverze, regulace rychlosti, automatické řízení technologie, aby provoz, pohodlnější, pružné, snadná údržba, šetří náklady.

Oxidu uhličitého posilovací stroj

Princip je použít stlačený vzduch jako zdroj energie s čerpadlem pod tlakem vzduchu jako zdroj tlaku, výstupního tlaku a hnací plyn zdroj tlaku do proporcionální příklad. Nastavením tlaku řízení zdroje plynu, můžeme získat odpovídající tlak pod tlakem plynu. Když je řízený tlak plynu a tlak je vyvážená, posilovací čerpadlo přestane nabíjet a výstupní tlak plynu je stabilizován na nastaveném tlaku. Má tedy nevýbušné, může upravit výstupní tlak, objem je malá, váha je světlo, je to jednoduché, výkon je spolehlivá, rozsah aplikace je charakteristická široká a tak dále.

Chladicí zařízení

Výroba piva chladicí systém zahrnuje: zásobník ledové vody, lednice, výparník, chladicí věže, potrubí ventilu a kontrolní systém, v němž chladicí jednotkou je základní součástí obecné použití kapalný amoniak chladicího kompresoru skupiny, respektive, pro výměnu tepla a přímou fermentaci saké může snížit teplotu piva.

Fermentační zařízení

Nést úlohu výroby produktu. To musí být schopen poskytnout podmínky nezbytné pro metabolismus a mikrobiální život aktivit a je snadno ovládat, zajistit realizaci procesních podmínek, tak, aby získat vysoký výnos.

Systém přidat směrování

1, hop přidat systém se může skládat ze dvou nebo více plechovek, čerpání a potrubí, ventily a další příslušenství, ale také dosáhnout automatického řízení přidat množství.

2, hop přidat systém plechovky, ventilů, potrubí a dalších systémů mohou být spojeny s CIP systému dosáhnout automatické, poloautomatické, čištění a dezinfekci.

Sedimentační nádrž

1, podle nejlepší jednotka filtrační plocha pšenice akumulační objem designu, zvětšit poměr výšky průměr nádrže, snižují víření potopení rychlost, podporovat ztuhnutí sedimentace a soudržnosti, k dosažení nejlepší oddělení.

2, s horkou zpevněné skladovací nádrže, může zlepšit výnos mladiny, ale také snížit znečištění životního prostředí.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: A-DNA 16, R&D HUB 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Čína
Telefon: +86-519-8525 5001
Faxu: +86-519-8525 5068
E-mail:admin@prettech.cn
Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Odkaz na projekt | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka